Sukcesy przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Rydzewie

dodano: 2020-06-24 10:49:16

Niezmiernie miło jest nam poinformować o sukcesach odniesionych ostatnio przez wychowanków naszych oddziałów przedszkolnych. Efekty twórczości naszych przedszkolaków doceniono i wyróżniono w następujących konkursach:

Marta Mroczkowska zajęła III miejsce (w kategorii wiekowej „Maluchy” 3-4 lata) w Pierwszym Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w formie online „Domowe wierszowanie” organizowanym przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku. Wygrana cieszy tym bardziej, iż na konkurs wpłynęło ponad 70 nagrań recytacji. 

Poniżej filmik z fragmentami recytacji laureatów konkursu. Marta prezentuje wierszyk pt.: „Wpadła gruszka do fartuszka”
Bartosz Karwowski zajął II miejsce (w kategorii wiekowej 3,4-latki) w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.: „Przedszkolaki kochają zwierzaki – zwierzęta świata” organizowanym przez Przedszkole w Rajgrodzie. Celem konkursu było m.in. poszerzanie wśród dzieci znajomości tematyki związanej z różnorodnością i życiem zwierząt oraz inspirowanie najmłodszych do aktywności twórczej.
Martusi i Bartusiowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!! Życzymy również rozwijania umiejętności recytatorskich/plastycznych i dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.


Małgorzata Matysiewicz
Szkoła Podstawowa w Rydzewie