Akademia Małego Piłkarza Rajgród i „Moje Małe Mistrzostwa”

dodano: 2020-10-08 09:21:30

W dniu 7 października 2020 r. w miejscowości Kosiły miała miejsce 7 edycja projektu Moje Małe Mistrzostwa 2020. “Moje Małe Mistrzostwa” jest piknikiem rodzinnym o charakterze sportowo - rekreacyjnym współfinansowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

"Moje Małe Mistrzostwa"  to jeden ze sztandarowych i cyklicznych projektów realizowanych przez Stowarzyszenie “Akademia 2012”, którego pomysłodawcą i współtwórcą jest Wojciech Kowalewski, były piłkarz, Reprezentant Polski, obecnie licencjonowany trener UEFA A. W swojej karierze piłkarskiej reprezentował barwy czołowych klubów polskich i zagranicznych, takich jak: Legia Warszawa, Szachtar Donieck czy Spartak Moskwa.

 

Na turnieju nie mogło zabraknąć naszych młodych zawodników z Akademii Małego Piłkarza  - Rajgród. Atmosfera była wyjątkowo sportowa, pogoda dopisała w 100% a radość młodych piłkarzy nie miała końca. Organizacja turnieju stała na najwyższym poziomie. Mnóstwo bramek, pięknych akcji, walki, zaangażowania oraz radości z gry. To wszystko można było zobaczyć na boisku w miejscowości Kosiły koło Rajgrodu.

Puchary oraz pamiątkowe medale wręczyli zawodnikom:

 - Burmistrz Rajgrodu – Ireneusz Gliniecki,

 - Członek Rady Sejmiku Województwa Podlaskiego – Jacek Piorunek,

 - Sekretarz Klubu Warmia Grajewo - Janusz Szumowski,

 - Były piłkarz, Reprezentant Polski, obecnie licencjonowany trener UEFA A - Wojciech Kowalewski.

 

Serdecznie gratulujemy organizatorom wydarzenia i naszym młodym zawodnikom z Akademii Małego Piłkarza.


Referat Organizacyjny

Urzędu Miejskiego w Rajgrodzie