Szanowni miłośnicy zwierząt…

dodano: 2018-05-18 12:48:01

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasteczka postanowiliśmy rozstawić tabliczki przypominające o obowiązku sprzątania po psach. Tabliczki stanęły wzdłuż promenady, w parku oraz w okolicy Góry Zamkowej.

Każdy z nas doskonale wie jak ważną sprawą jest wizerunek miasta Rajgród. Dlatego Urząd Miejski w Rajgrodzie serdecznie zaprasza do wspólnego zaangażowania się w poprawę wyglądu naszego miasta. Spacer po parku pełen zielonych trawników i  rabat kwiatowych lub promenadą powinien działać relaksująco, a nie wzbudzać odrażenie i strach czy nasze dziecko nie zetknie się z nieprzyjemną niespodzianką.

Bardzo liczymy na akceptację podejmowanej inicjatywy. 

 

 

                                                                                              Z poważaniem

                                                                                              Anna Gaińska

                                                                                              Referent organizacyjny

                                                                                              Urzędu Miejskiego w Rajgrodzie