Dyrektor Biblioteki wyróżniona Dyplomem Srebrnej Róży

dodano: 2023-05-10 14:32:06

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Rajgrodzie wyróżniona Dyplomem Srebrnej Róży. 9 maja 2023r. w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku obchodzono Światowy Dzień Książki i Dzień Bibliotekarza.

            W ramach obchodów kapituła wręczyła bibliotekarzom i instytucjom z województwa podlaskiego dyplomy za szczególne osiągnięcia na różnych polach bibliotecznej działalności w 2022 roku. Od 1999 roku dyrektor Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku przyznaje osobom i instytucjom zasłużonym na rzecz popularyzacji książki i czytelnictwa oraz na rzecz bibliotek województwa podlaskiego Nagrodę Srebrnej Róży.

            Jest nam niezwykle miło poinformować, że Anna Arciszewska – dyrektor Biblioteki Publicznej w Rajgrodzie wraz z Zespołem została wyróżniona Dyplomem Srebrnej Róży za innowacyjność w tworzeniu przyjaznej przestrzeni bibliotecznej dla użytkowników oraz pozyskiwanie dodatkowych funduszy na działalność placówki. Podczas gali wyłoniono laureata Srebrnej Róży oraz Bibliotekarza Roku 2022 województwa podlaskiego. Gratulujemy i jesteśmy wdzięczni za reprezentowanie naszej małej ojczyzny na arenie wojewódzkiej.

 

Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie