1_4_20232_4_20233_4_20234_4_20236_4_2023
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Podpisana umowa na działania promocyjne w Gminie Rajgród

Podpisanie umowy


10 kwietnia br. w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku w obecności Członka Zarządu Województwa Podlaskiego – Stefana Krajewskiego, Burmistrz Rajgrodu- Ireneusz Gliniecki wraz ze Skarbnikiem Jadwigą Stryjecką podpisali umowę o przyznanie pomocy na operację w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie Promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.


Gmina Rajgród w ramach umowy zobowiązuje się do realizacji operacji pn. „Promocja lokalnej przedsiębiorczości oraz potencjału gospodarczego Gminy Rajgród podczas uroczystości obchodów 450-lecia ustanowienia praw miejskich”.


Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu gmina m.in. zakupi materiały promocyjne, wyda album, nakręci film ukazujący walory przyrodnicze i potencjał gospodarczy gminy. Kwota dofinansowania pomoże również w przygotowaniu obchodów 450. Rocznicy Uzyskania Praw Miejskich, które będą miały miejsce 8 lipca 2018 r.


Na realizację operacji przyznano środki w wysokości 88 445 zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 tj. 63,63% poniesionych kosztów kwalifikowalnych operacji.


Referat organizacyjny Urzędu Miejskiego w Rajgrodzie

Podpisanie umowy_01.jpg
Podpisanie umowy_02.jpg

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
https://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
https://lgd-bdn.pl
https://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO
Panel facebooka