1_4_20232_4_20233_4_20234_4_20236_4_2023
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Biblioteka otrzymała dofinansowanie w V edycji mPotęgi!

mFundacja - logo

mPotęga to program grantowy, który popularyzuje matematykę wśród młodych ludzi i pokazuje im, że matematyka to super przygoda i przydatna w codziennym życiu umiejętność.


Program ma także zachęcić nauczycieli, rodziców i pasjonatów matematyki do przezwyciężenia rutyny i schematów w nauczaniu tego przedmiotu.

8 maja 2018r. zakończył się nabór składania wniosków o dofinansowanie projektów matematycznych z programu mPotęga z mFundacji (mBank). Ze 598 złożonych wniosków komisja wybrała 185.  13 czerwca br. otrzymaliśmy informację o wynikach konkursu. Uplasowaliśmy się w swojej kategorii na czwartym miejscu, co daje nam możliwość wzięcia udziału w pozyskaniu dodatkowej Nagrody Publiczności w kwocie 5000 zł na działania matematyczne.

Nagroda Publiczności podzielona jest na dwie kategorie. Głosować można na 1 z 15 projektów z każdej kategorii (jeden w kategorii klas 4-6 szkół podstawowych i jeden w kategorii klas 7-8 szkół podstawowych i klas gimnazjalnych). Nasz projekt mieści się w kategorii klas 4-6.

Nagroda Publiczności przyznawana jest przez internautów oddających CODZIENNIE jeden głos od 15 do 29 czerwca. Liczy się każdy głos! Dzięki Wam możemy pozyskać dodatkowe pieniądze na rozwój matematyczny młodzieży rajgrodzkiej. Poniżej podany jest link do głosowania. Głosować można od jutra. Liczymy na Waszą pomoc!

https://mpotega.pl/glosowanie/

Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
https://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
https://lgd-bdn.pl
https://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO
Panel facebooka