1_4_20232_4_20233_4_20234_4_20236_4_2023
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

VI miejsce w finale wojewódzkim ligi lekkoatletycznej rajgrodzkich gimnazjalistów!!!

Zawody LA

Kolejny raz z rzędu uczniowie Gimnazjum w Rajgrodzie znaleźli się w Finale Województwa w Lidze Lekkoatletycznej Gimnazjów.


W sobotę 14 maja 2016 w Suwałkach odbył się Finał Województwa w Lidze Lekkoatletycznej Gimnazjów. Kolejny raz z rzędu uczniowie Gimnazjum w Rajgrodzie znaleźli się w finale. Zajęli VI miejsce wśród 12 najlepszych szkół województwa podlaskiego.

Występ podopiecznych Andrzeja Graczewskiego w rywalizacji ze szkołami sportowymi należy uznać za  jak najbardziej udany. Dodatkowym utrudnieniem była pogoda, zawody odbywały się przy padającym deszczu, co miało wpływ na osiągane przez zawodników wyniki.

Skład zespołu: Piotr Wołyniec – rzut oszczepem, Jakub Zawadzki – rzut oszczepem, Damian Gąsiewski – rzut oszczepem, Mateusz Arciszewski – rzut dyskiem, Kacper Bukowski – 300 m, Łukasz Matysiewicz – 300 m, Hubert Nowak – 300 m, Cezary Piotrowski – 100 m, Dawid Dobrowolski – 100 m, Karol Rutkowski – 1000 m, Krystian Kowalczyk – 1000 m, Dariusz Mikulski – pchnięcie kulą, Jakub Gadziński – pchnięcie kulą, Adrian Nikonowicz – rzut dyskiem, Piotr Dobrydnio – rzut dyskiem.

Całemu zespołowi za rywalizację w zawodach jak również za pracę wykonaną przed zawodami należą się duże brawa i gratulacje.

Andrzej Graczewski
Gimnazjum w Rajgrodzie

Finał Ligi Lekkoatletycznej Gimnazjów

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
https://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
https://lgd-bdn.pl
https://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO
Panel facebooka