1_4_20232_4_20233_4_20234_4_20236_4_2023
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

WICEMISTRZYNI WOJEWÓDZTWA W RZUCIE OSZCZEPEM Z ZSP W RAJGRODZIE

Uczniowie ZSP na podium

Wielki sukces odniosła uczennica Szkoły Podstawowej w Rajgrodzie - Joanna Jankowska, która wynikiem 28,84 m zdobyła srebrny medal mistrzostw województwa podlaskiego w rzucie oszczepem kategorii dziewcząt.


Na rozegranych 11 czerwca 2016r. - na stadionie BOSiR w Białymstoku - finałach XVI Podlaskich Igrzysk w Lekkiej Atletyce - wielki sukces odniosła uczennica Szkoły Podstawowej w Rajgrodzie - Joanna Jankowska, która wynikiem 28,84 m zdobyła srebrny medal mistrzostw województwa podlaskiego w rzucie oszczepem kategorii dziewcząt. Joanna prowadziła w całym konkursie, a mistrzowski tytuł straciła w ostatnim rzucie!


Utalentowana zawodniczka zdobyła również tytuł mistrzyni: Grupy Zachodniej (dawne woj. łomżyńskie) oraz powiatu grajewskiego w tej konkurencji.


W finale wojewódzkim XVI Igrzysk w LA dobrze zaprezentowali się miotacze z Rajgrodu: W. Kolenkiewicz i D. Jaworowski - zajęli jedenaste miejsca w rzucie oszczepem (i odpowiednio trzecie i piąte miejsca w finale Grupy Zachodniej), zaś A. Rusiak zdobyła czternastą lokatę w rzucie dyskiem (czwartą  w finale Grupy Zachodniej).


Podczas finałów Grupy Zachodniej rekordy szkoły pobili i „życiówki” poprawili: J. Jasińska (200m) - ósma lokata i mistrzostwo powiatu, D. Wołyniec (oszczep, kl. IV) - siódme miejsce oraz N. Babul i P. Mróz (600m).

Gratulacje!

Jan Modzelewski

Drużyna ZSP w Rajgrodzie - foto 1
Drużyna ZSP w Rajgrodzie - foto 2
Drużyna ZSP w Rajgrodzie - foto 3

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
https://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
https://lgd-bdn.pl
https://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO
Panel facebooka