1_4_20232_4_20233_4_20234_4_20236_4_2023
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Aktywna Superbabcia Aktywny SuperDziadek

Uczestnicy projektu

W dniu 6 października 2016 r. w ramach projektu ,,Aktywna SuperBabcia – Aktywny SuperDziadek” finansowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej


odbyły się warsztaty edukacyjne prowadzone przez Panią Małgorzatę Borowską Ogólnopolską Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów „KLANZA”. Podczas warsztatów uczniowie rajgrodzkiej szkoły SuperBabci i SuperDziadka pracowali i omawiali temat: ,,Wolontariat seniorski jako forma angażowania społecznego”.  Seniorzy dowiedzieli się o wielu ciekawych formach wolontariatu oraz sposoby realizacji zadań społecznych poprzez wolontariat.

Po warsztatach związanych z wolontariatem seniorzy przystąpili do zajęć ruchowych prowadzonych przez Panią Małgorzatę Toczyłowską. Tematem zajęć była: ,,Pilates – stabilizacja centrum przez ćwiczenia mięśni głębokich ”.  Uczniowie rajgrodzkiej szkoły mogli spróbować swoich sił w zajęciach pilatesu. Po zakończeniu zajęć byli bardzo zadowoleni z wykonanej pracy i osiągniętych rezultatów. 

W dniu 11 października 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie klubowe rajgrodzkich seniorów. Na spotkaniu omówione zostały planowane zadania w ramach  wolontariatu rajgrodzkiej szkoły SuperBabci i SuperDziadka które już niedługo zostaną wykonane.

Po spotkaniu klubowym seniorzy przystąpili do zajęć komputerowych prowadzonych przez Pana Łukasza Zaborowskiego. Tematem zajęć było: ,,Zakładanie poczty, pisanie e-maili i odpowiadanie na listy”. Uczniowie rajgrodzkiej szkoły SuperBabci i SuperDziadka robią duże postępy w nauce komputerowej i z niecierpliwością oczekują na kolejne zajęcia.

 

Koordynator Regionalny

Piotr Szymanowski


Relacja - plik PDF

Seniorzy - zdjęcie 1
Seniorzy - zdjęcie 2
Seniorzy - zdjęcie 3
Seniorzy - zdjęcie 4
Seniorzy - zdjęcie 5
Seniorzy - zdjęcie 6
Seniorzy - zdjęcie 7
Seniorzy - zdjęcie 8
Seniorzy - zdjęcie 9
Seniorzy - zdjęcie 10
Seniorzy - zdjęcie 11
Seniorzy - zdjęcie 12
Seniorzy - zdjęcie 13
Seniorzy - zdjęcie 14
Seniorzy - zdjęcie 15

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
https://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
https://lgd-bdn.pl
https://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO
Panel facebooka