1_4_20232_4_20233_4_20234_4_20236_4_2023
Urząd miejski w Rajgrodzie, herb
A A A
BIP  
Urząd miejski w Rajgrodzie, napis
Rajgród - tam gdzie raj na ziemi, logo

Seniorzy na spektaklu "Szalone nożyczki."

policja celuje w kobietę z broni - spektakl

Szkoła SuperBabci i SuperDziadka spędziła popołudnie w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku na spektaklu ,,Szalone nożyczki”.


W sobotę 3 grudnia 2016 roku seniorzy z rajgrodzkiej szkoły SuperBabci i SuperDziadka w ramach projektu ,,Aktywna SuperBabcia – Aktywny SuperDziadek” finansowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej mieli zaszczyt spędzić sobotnie popołudnie w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku na  spektaklu ,,Szalone nożyczki”. Akcja rozgrywa się w salonie fryzjerskim „Szalone nożyczki”. To królestwo mistrza nożyczek i grzebienia Antoniego Wziętego. Wynajmuje on lokal od Izabeli Richter – mistrzyni fortepianu. Momentem zwrotnym akcji jest mord, którego ofiarą pada Izabela Richter. Zwłoki zostają znalezione w mieszkaniu pianistki, mieszczącym się nad salonem fryzjerskim. Podejrzenie pada na Antoniego, personel zakładu i przebywających w nim klientów. Okazuje się, że w tej grupie są dwaj policjanci, którzy natychmiast podejmują śledztwo. Jaki będzie jego wynik? O tym zdecyduje… publiczność! Tym razem publiczność zadecydowała iż sprawczynią była Agnieszka Możejko-Szekowska - Barbara Markowska, fryzjerka.

„Szalone nożyczki” to spektakl oparty na interakcji pomiędzy sceną a widownią, pomiędzy aktorami, a publicznością, która słuchając zeznań podejrzanych osób i analizując przebieg akcji, ustala końcowy werdykt.


Koordynator Regionalny

Piotr Szymanowski

Szalone nożyczki Zdj. Nr 1.jpg
Szalone nożyczki Zdj. Nr 2.jpg
Szalone nożyczki Zdj. Nr 3.jpg
Szalone nożyczki Zdj. Nr 4.jpg
Szalone nożyczki Zdj. Nr 5.jpg
Szalone nożyczki Zdj. Nr 6.jpg
Szalone nożyczki Zdj. Nr 7.jpg
Szalone nożyczki Zdj. Nr 8.jpg

Zadaj pytanie burmistrzowi.

NAPISZ


Zobacz o co pytają inni
BIP

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SKRZYNKA

ELEKTRONICZNA
SKRZYNKA PODAWCZA

ORZEŁ

MONITOR POLSKI

ORZEŁ

DZIENNIK USTAW

W LEWO
https://ycarcus.pl/
www.rajgrod.pl
Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród
https://lgd-bdn.pl
https://rpo.wrotapodlasia.pl
W PRAWO
Panel facebooka